Cennik oraz Regulamin

Sprawdź

Przyjazd

Wyjazd

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Wiek 6-11 dziecko
-
+
Wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Cennik*

Cennik
ze śniadaniem
Cena za 2 osoby / doba ze śniadaniem Dopłata za dziecko 
Sezon wysoki Sezon niski Piątek-Niedziela 6 do 12 lat 3 do 5 lat 0 do 3 lat
  Apartamenty    
1 ŚWIERK 350 300 380 90 60 0
2 JODŁA 350 300 380 90 60 0
3 LIMBA 350 300 380 90 60 0
4 SZYSZKA          450                        400                          500        90                     60                     0
5 JAŁOWIEC 400 350 430 90 60 0
6 CIS 400 350 430 90 60 0
7 MODRZEW 400 350 430 90 60 0
8 CEDR 450 400 500 90 60 0
  Domki    
1 SOSNA 500 450 600 90 60 0
2 CYPRYS 500 450 600 90 60 0
3 DAGLEZJA 500 450 600 90 60 0
4 MODRZEWNIK 500 450 600 90 60 0
5 TUJA 500 450 600 90 60 0
 
SEZON
WYSOKI
SEZON
NISKI
BOŻE NARODZENIE MARZEC
SYLWESTER KWIECIEŃ
FERIE ZIMOWE* (01.01-01.03) LISTOPAD
WIELKANOC  GRUDZIEŃ
MAJÓWKA  
MAJ  
CZERWIEC  
BOŻE CIAŁO  
WAKACJE* (20.06-31.08)  
WRZESIEŃ  
PAŹDZIERNIK  
 
 *  w okresach FERII  ZIMOWYCH   I  WAKACJI  obowiązują ceny Piątek - Niedziela 
 * podane ceny są cenami poglądowymi - obowiązująca jest cena którą otrzymają Państwo w rezerwacji. 
 * APARTAMENTY: Świerk, Jałowiec,Cis - pobyty 7 noclegów piątek - piątek 
 *
APARTAMENTY: Cedr, Szyszka, Jodła, Modrzew, Limba - pobyty 7 noclegów sobota - sobota
 * 
Domki - pobyty 7 noclegów niedziela- niedziela 
 

Cena zawiera:

 • Powitalne CIASTO z kawą,
 • ŚNIADANIE przynoszone w koszu pod drzwi,
 • NOCLEG (pościel, ręczniki, mydło, suszarka do włosów),
 • dostęp do KAMERALNEGO SPA (sauna sucha) - oferta ograniczona prosimy o rezerwację terminu w Recepcji. W cenie pobytu jest możliwość rezerwacji jednego seansu godzinnego w KAMERALNYM SPA na Domek/Apartament. Dodatkowe rezerwacje płatne 50 zł / 1 godzina ( nie dotyczy rezerwacji zrobionych do 01.07.22 ) 
 • dostęp do SALI KLUBOWEJ ze stołem do piłkarzyków oraz KĄCIKIEM MALUCHA z różnego rodzaju zabawkami i rodzinnymi grami planszowymi,
 • ścianka wspinaczkowa dla dzieci, 
 • PLAC ZABAW na dworze, ścieżka dydaktyczna, trampoliny, domek na drzewie, zjeżdżalnia rura
 • KĄPIELISKO w naturalnym stawie kąpielowym, położonym 680 m n.p.m.,
 • leżaki nad stawem, 
 • zamykany PARKING- niestrzeżony(jedno auto na apartament lub domek)
 • bezpłatny dostęp do Wifi :) (Internet udostępniamy bezpłatnie, jednak ze w względu na teren górski nie odpowiadamy za jego jakość)
Dodatkowe informacje:
 • Dziecko > 3lat - 0 zł śpiące z rodzicami w łóżku.
 • Dziecko > 3 lat - 50 zł opłata jednorazowa za łóżeczko turystyczne + pościel.
 • Każda kolejna osoba dorosła (lub dziecko > 12 lat) w apartamencie lub domku to dodatkowy koszt 150 zł/ doba ze śniadaniem. 
 • Pobyty tygodniowe (min. 7 noclegów) rozliczane są według cennika wysokiego lub niskiego, w zależności od sezonu.
 • Podczas wszelkich "przedłużonych" weekendów oraz w dni świątecznych/okolicznościowych obowiązują ceny jak w opcji "piątek - niedziela"
 • W czasie ferii (01.01-01.03) i wakacji (01.06-31.08) obowiązują wyłącznie pobyty tygodniowe (min.7 noclegów) ceny jak w opcjii "piątek - niedziela"
 • Przy pobycie jednej osoby dorosłej i jednego dziecka lub jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci – cena za dobę/apartament/domek jak przy pobycie dwóch osób dorosłych (za każde kolejne dziecko opłata wg cennika dla dzieci).
 • Cena za apartament/domek nie podlega korekcie w przypadku zamieszkania tylko jednej osoby.
 • W weekendy nie posiadamy w ofercie pobytów na jedną dobę, w tygodniu dopłata do jednej doby 100 zł/apartament/domek
 •  W recepcji znajduje się lista restauracji, które oferują dania na wynos wraz z dowozem
 • Istnieje możliwość zamówienia kolacji (18:00-20:00). Kolacja składa się z kosza różności – wędliny, różnego rodzaju sery, bukiet warzyw, dodatki, pieczywo. 30 zł/osoba; 15 zł/dziecko od 3 do 10 roku życia, a dzieci do 3 lat bezpłatnie (z rodzicami). Można zamówić w wersji bezmięsnej. 
 • Wynajem wiaty piknikowej z miejscem na ognisko (z drewnem, rozpałką oraz kijami na kiełbaski). Jednorazowy koszt 50 zł.
 • Wynajem wiaty piknikowej wraz z grilem gazowym, jednorazowy koszt 50 zł. 
 • Zwierzęta w Drewnianej Róży są mile widziane. Prosimy zgłosić ich przyjazd. Opłata jednorazowa to 50 zł.
 • Kapsułki do ekspresu oferujemy bezpłatnie do śniadania, do powitalnego ciasta oraz w ramach słodkiej środy, dodatkowe kapsułki płatne 2 zł/szt.
 • KOSZ drewna do Domków lub apartamentu Cedr - pietwszy kosz jest cenie pobytu , kolejne 25 zł - prosimy zamawiać w recepcji 
 • Internet udostępniamy bezpłatnie, jego jakość bardzo się poprawiła  :-)
 • Istnieje możliwość naładowania samochodu elektrycznego - koszt ładowania prosimy ustalić z recepcją 
 • VOUCHERY posiadają ważność 365 dni - liczoną od daty zaksięgowania płatności na naszym koncie, jesli voucher posiada datę ważności umieszczoną na nim można go wykorzystać tylko do tej daty, w każdym innym przypadku obowiązuje zapis z regulaminu o ważności 365 dni. 
 • *Cennik ważny jest od stycznia 2022 do końca stycznia 2023.

Regulamin

Sprawdź warunki rezerwacji

Regulamin i zasady obiektu

W celu uniknięcia nieporozumień oraz w trosce o zapewnienia wygodnego oraz bezpiecznego wypoczynku, prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami określającymi podstawowe zasady i warunki pobytu w obiekcie Drewniana Róża.

Przedmiotem regulacji są w szczególności zasady i warunki rezerwacji, zasady i warunki pobytu, jak również zasady korzystania ze stawu kąpielowego, zasady sprzedaży Voucherów, zasady gromadzenia i przetwarzania Państwa danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją postanowień poniższych regulaminów i zasad, stanowiących integralną część umowy najmu, do której dochodzi w ramach potwierdzonej rezerwacji, stąd prosimy o ich lekturę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą Drewnianej Róży:

 

1.

Regulamin rezerwacji i pobytu w obiekcie

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Niniejszy regulamin określa zasady pobytu, zasady świadczenia usług dodatkowych oraz warunki, na których można dokonać rezerwacji pobytu w apartamentach i domkach dostępnych w ramach infrastruktury obiektu pod nazwą „Drewniana Róża”, zlokalizowanego pod adresem ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice.
  2. Obiekt Drewniana Róża pozostaje pod zarządem „Luna Piotr Grodzki” (ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice NIP: 7162453445, REGON: 021185180).
  3. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby dokonujące rezerwacji lub przebywające na terenie obiektu Drewniana Róża. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem oraz akceptacją postanowień niniejszego regulaminu, stanowiącego integralną część umowy najmu, do której dochodzi w ramach potwierdzonej rezerwacji. Osoba dokonująca rezerwacji zobowiązana jest zapewnić przestrzeganie regulaminu przez osoby trzecie, które będą korzystać w ramach rezerwacji z obiektu Drewnianej Róży.
  4. Niniejszy regulamin pozostaje do wglądu w recepcji obiektu. Treść regulaminu została zamieszona przez obiekt Drewniana Róża na oficjalnej stronie internetowej obiektu pod adresem www.drewnianaroza.pl, w sposób, który umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie treści regulaminu za pomocą systemu teleinformatycznego, którym posługuje się obiekt Drewniana Róża.
 2. Rezerwacja pobytu i płatność:
  1. Obiekt Drewniana Róża przyjmuje rezerwacje dokonane poprzez:
 3. zautomatyzowany system rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, dostępny pod adresem www.drewnianaroza.pl,
 4. złożenie zapytania rezerwacyjnego poprzez formularz na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, dostępny pod adresem www.drewnianaroza.pl,
 5. złożenie rezerwacji drogą elektroniczną (e-mail),
 6. złożenie rezerwacji drogą telefoniczną,
 7. osobiste złożenie rezerwacji w recepcji obiektu Drewniana Róża.
  1. Rezerwacja dotyczy każdorazowo całego apartamentu i domku w ramach obiektu Drewniana Róża, w zależności od przedmiotu konkretnej rezerwacji.
  2. Rezerwacji poprzez zautomatyzowany system rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, o której mowa w pkt 2.1 ppkt. 1) dokonuje się poprzez wykonanie zleconych przez automatyczny system rezerwacyjny czynności, wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie wymaganej płatności zadatku (przedpłaty). Płatności realizowane są bezpośrednio w trakcie procesu rezerwacji online. Dokonanie płatności zadatku (przedpłaty) jest warunkiem jej potwierdzenia, o czym Gość zostaje poinformowany. Rezerwacja gwarantowana uważana jest za dokonaną wyłącznie po dokonaniu przedpłaty (zadatku). Zasady i sposób działania systemu automatycznej rezerwacji określa zewnętrzny dostawca usług w ramach funkcjonalności i dostępnego regulaminu systemu.
  3. Rezerwacja poza zautomatyzowanym system rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża dostępną pod adresem www.drewnianaroza.pl, następuję w dwóch etapach:
 1. Rezerwacja wstępna, której można dokonać osobiście, telefonicznie, lub za pośrednictwem e-mail. Przy rezerwacji wstępnej należy wskazać dane Gościa oraz dane kontaktowe umożliwiające kontakt w celu przyjęcia rezerwacji przez obsługę obiektu Drewniana Róża, a także określić co najmniej rodzaj rezerwowanego lokalu (domek, apartament), rezerwowany termin pobytu oraz liczbę osób objętych rezerwacją. Rezerwacja wstępna następuje po potwierdzeniu dostępności apartamentu lub domku i ich ceny jednostkowej (cena za dobę hotelową lub cena łączna) wraz z jednoznaczną deklaracją chęci wynajmu, a w tym określeniem ważności oferty i wysokości wymaganego zadatku (przedpłaty) za rezerwowany pobyt. Rezerwacja wstępna zachowuje ważności przez okres 48 godzin od daty potwierdzenia jej warunków przez obie strony i oświadczenia Gościa co do woli jej zrealizowania.
 2. Rezerwacja gwarantowana, następuje dopiero po wniesieniu przez Gościa wymaganego zadatku (przedpłaty) za pobyt określonego na etapie rezerwacji wstępnej. Wpłacenie przez rezerwującego zadatku (przedpłaty) na rzecz obiektu Drewniana Róża jest potwierdzeniem rezerwacji gwarantowanej, chyba że strony ustalą, że potwierdzenie rezerwacji nie wymaga zadatku. Po otrzymaniu wpłaty obiekt Drewniana Róża prześle potwierdzenie rezerwacji gwarantowanej. Od daty potwierdzenia rezerwacji gwarantowanej rezerwacja staje się zamówieniem i ma charakter wiążący dla obu stron.
  1. Wysokość zadatku (przedpłaty) jest ustalana indywidualnie dla każdej z rezerwacji w zależności od sezonu oraz rodzaju zakwaterowania. Wysokość wymaganego zadatku oraz dane do jego uiszczenia wskazane zostaną w trakcie procesu rezerwacji online bądź w ramach potwierdzenia rezerwacji wstępnej. 
  2. Kwota zadatku (przedpłaty) powinna zostać wpłacona w terminie 48 godzin, chyba że inna data wynika z potwierdzenia rezerwacji online bądź w ramach potwierdzenia rezerwacji wstępnej. Podstawową formą płatności zadatku (przedpłaty) jest przelew bankowy. Obiekt Drewniana Róża umożliwia także uiszczenie kwoty z tytułu zadatku (przedpłaty) w formie gotówki, e-przelewu lub w formie obciążenia karty kredytowej/płatniczej w obiekcie. Za datę dokonania płatności przyjmuje się datę uznania rachunku bankowego obiektu Drewniana Róża, z zaleceniem przesłania potwierdzenia dokonania płatności (w przypadku płatności zdalnej) bądź datę wpływu gotówki do kasy obiektu Drewniana Róża (w przypadku płatności osobistej).
  3. Brak wpłaty zadatku (przedpłaty) w terminie określonym w ramach systemu automatycznej rezerwacji lub potwierdzenia wstępnej rezerwacji uznaje się za rezygnację przez Gościa z rezerwacji usług hotelowych oraz skutkuje przyjęciem, że pomiędzy stronami nie doszło do skutecznego zawarcia umowy najmu
  4. Pozostała kwota opłaty za pobyt w obiekcie Drewniana Róża pobierana jest z góry przed rozpoczęciem pobytu, najpóźniej w dniu przyjazdu, za określoną liczbę dób hotelowych. Obsługa obiektu Drewniana Róża zobowiązana jest pomniejszyć przyjmowaną kwotę o sumę wpłaconego wcześniej zadatku. W celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności zaleca się zachowanie i okazanie kopii dokonanego zadatku lub innych płatności. Odmowa zapłaty przez Gościa pozostałej kwoty opłaty za pobyt jest równoznaczna z rezygnacją z rezerwacji i stanowi odstąpienie od rezerwacji z winy Gościa, z prawem do zatrzymania pełnego zadatku (przedpłaty) przez obiekt Drewniana Róża.
  5. Opłata za pobyt obejmuje cenę usług objętych w podstawie zakwaterowania dla danego rodzaju rezerwacji. Opłaty dodatkowe obowiązują zgodnie z cennikiem za usługi niewymienione w cenie pobytu jako bezpłatne (wchodzące w podstawowy pakiet pobytu). Zasady odpłatności za usługi dodatkowe określają odrębne cenniki dostępne na terenie obiektu Drewniana Róża.
  6. Obiekt podaje ceny w złotych (PLN). Ceny zawierają podatek VAT w wysokości zgodnej z obowiązującymi przepisami.
  7. Obiekt Drewniana Róża udokumentuje każdą transakcje zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku woli udokumentowania transakcji fakturą VAT należy w momencie rezerwacji zgłosić ten fakt i podać dane nabywcy. Chęć otrzymania faktury VAT należy zgłosić przed zakończeniem transakcji płatności. Po zamknięciu transakcji paragonem nie jest możliwe wystawienie faktury sprzedaży.
  8. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa lub osób mu towarzyszących, którzy podczas poprzednich pobytów rażąco naruszyli regulamin i zasady pobytu w obiekcie Drewniana Róża, w szczególności poprzez wyrządzenie szkody w mieniu obiektu, Gości, szkody na osobie Gości, pracowników obiektu lub innych osób przebywających na terenie obiektu.
  9. Gość przyjmuje do wiadomości, że zadatek (przedpłata) stanowi zabezpieczenie, a następnie pokrycie części kosztów lub szkód obiektu Drewniana Róża związanych z obsługą rezerwacji Gościa i przygotowanie obiektu do wykonania umowy, na którą składa się w szczególności: obsługa rezerwacji w systemie; gwarancja wyłączności rezerwacji na rzecz Gościa; korespondencja z Gościem; indywidualizacja oferty; koszty sprzedaży i obsługi płatności; fizyczne przygotowanie lokali.
 3. Odwołanie rezerwacji
  1. Ostateczna i opłacona rezerwacja jest wiążąca.
  2. W przypadku nieprzybycia przez Gościa w wyznaczonym terminie, rezerwacja gwarantowana wniesionym zadatkiem (przedpłatą) ulega automatycznemu odwołaniu z winy Gościa o godzinie 11.00 dnia następnego, chyba że Gość zadeklaruje wolę pobytu w dalszym okresie rezerwacji i ureguluje należność związaną z rezerwacją.
  3. Odwołanie rezerwacji z winy Gościa, a z przyczyn niezależnych od obiektu Drewniana Róża, skutkuje zatrzymaniem wymaganego zadatku (przedpłaty) przez obiekt Drewniana Róża, z zastrzeżeniem pkt 3.4., pkt 3.5 oraz pkt 3.6.
  4. Obiekt Drewniana Róża zapewnia możliwość zmiany przez Gościa pierwotnego terminu rezerwacji pobytu, z zaliczeniem na poczet nowej rezerwacji pierwotnie uiszczonego (zadatku) w innym uzgodnionym i dostępnym w ofercie obiektu Drewniana Róża terminie, nie dłuższym jednak niż 6 miesięcy od daty rozpoczęcia pierwotnie zarezerwowanego pobytu (pobytu zmienianego), pod warunkiem zgłoszenia woli zmiany pierwotnego terminu rezerwacji najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia pierwotnie zarezerwowanego pobytu (pobytu zmienianego). Do przeniesionego zadatku (przedpłaty) stosuje się każdorazowo odpowiednio przepisy dotyczące zadatku (przedpłaty) wniesionego w ramach pierwotnej rezerwacji, w tym w szczególności dotyczące prawa jego zatrzymania w przypadku odwołania zmienionej rezerwacji.
  5. Obiekt Drewniana Róża dokona zwrotu zadatku (przedpłaty) w całości, jeśli do odwołania rezerwacji dojdzie z winy obiektu Drewniana Róża, wskutek rozwiązania umowy z winy obiektu Drewniana Róża, bądź w przypadku, gdy odwołanie rezerwacji nastąpi wskutek okoliczności, za które odpowiedzialność ponoszą obie strony.
  6. W przypadku gdy do odwołania rezerwacji lub rozwiązania umowy dojdzie wskutek okoliczności za które żadna ze stron (Gość, obiekt Drewniana Róża) odpowiedzialności nie ponoszą (np. choroba Gościa, ograniczenia administracyjne, siła wyższa), obiekt Drewniana Róża zachowa zadatek (przedpłatę) otrzymany od Gościa z jej przeznaczeniem na rzecz kolejnej możliwej rezerwacji Gościa
   w obiekcie Drewniana Róża, ), pod warunkiem że poinformuję obiekt o przeszkodzie w realizacji rezerwacji niezwłocznie po zaistnieniu usprawiedliwionych okoliczności (tj. w przypadku odwołania rezerwacji lub rozwiązania umowy wskutek okoliczności niezawinionych przez strony Gość uprawniony jest do przeniesienia zadatku na poczet nowej rezerwacji w obiekcie Drewniana Róża jeśli niezwłocznie poinformuje o tym obiekt Drewniana Róża; nie przysługuje zwrot zadatku w gotówce). W zakresie nieuregulowanym stosuje się odpowiednio pkt 3.4.
  7. Zwrot zadatku (przedpłaty) w warunkach, o których mowa w pkt 3.5, jak również przeniesienie zadatku na rzecz kolejnej możliwej rezerwacji Gościa w obiekcie Drewniana Róża, o którym mowa w pkt 3.6. nastąpi na wniosek Gościa na piśmie lub przesłany drogą komunikacji elektronicznej e-mail, z jednoczesnym wskazaniem rachunku bankowego właściwego do zwrotu zadatku (w przypadku o którym mowa w pkt 3.5.) lub wskazaniem nowego i dostępnego w ofercie obiektu Drewniana Róża terminu rezerwacji (w przypadku, o którym mowa w pkt 3.6.).
   W przypadku odwołania rezerwacji wskutek okoliczności, za które Gość odpowiedzialności nie ponosi, wniosek o którym mowa w zdaniu pierwszym powinien zawierać uzasadnienie  okoliczności wyłączających winę Gościa
   w niedochowaniu rezerwacji wraz z dowodami potwierdzającymi te okoliczności, za wyjątkiem okoliczności za które wyłączną odpowiedzialność ponosi obiekt Drewniana Róża, a także powinien zostać złożony niezwłocznie po zaistnieniu danych okoliczności umożliwiając obiektowi Drewniana Róża zmniejszenie szkody z tytułu odwołania bądź przeniesienie rezerwacji – w braku zachowania powyższych warunków, wniosek nie zasługuje na uwzględnienie.
  8. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie możliwość dochodzenia od Gościa naprawy szkody przewyższającej wysokość zatrzymywanego zadatku (przedpłaty) wyrządzonej wskutek odwołania rezerwacji z winy Gościa, jednak nie wyższej niż całkowite koszty odwoływanego pobytu.
 4. Doba hotelowa:
  1. Pokoje, apartamenty oraz domki w obiekcie Drewnianej Róży wynajmowane są na doby hotelowe.
  2. Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do godziny 11.00 dnia następnego, chyba że zgodne indywidualne ustalenia obiektu Drewniana Róża i Gościa precyzują inne ramy czasowe.
  3. Życzenie przedłużenia pobytu, poza okres wskazany w pierwotnej rezerwacji Gość powinien złożyć najpóźniej do godziny 09.00 w dniu, w którym upływa pierwotny termin pobytu. Obiekt Drewniana Róża uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę dostępności apartamentów lub domków za jednoczesnym zobowiązaniem Gościa do uiszczenia opłaty za dalsze doby hotelowe stosowanie do aktualnej ceny obowiązującej w obiekcie Drewniana Róża.
  4. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie prawo do odmowy przedłużenia pobytu Gościa w obiekcie, w przypadku niedokonania wcześniej pełnej płatności za dotychczasowy okres pobytu oraz w przypadku nieprzestrzegania regulaminów i zasad korzystania z obiektu oraz usług dodatkowych.
  5. W przypadku rezygnacji przez Gościa z dalszego pobytu w okresie objętym rezerwacją, z przyczyn niezależnych od obiektu Drewniana Róża, opłata za niewykorzystane doby hotelowe nie podlega zwrotowi.
 5. Cisza nocna i pobyt osób z zewnątrz:
  1. Na terenie całego obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 06.00 dnia następnego, z wyjątkiem imprez okolicznościowych ustalonych wcześniej z obiektem Drewniana Róża.
  2. Bez zgody obsługi na terenie obiektu Drewniana Róża nie mogą przebywać osoby trzecie z zewnątrz, które nie są objęte zakwaterowaniem w ramach pobytu. Jeśli Gość uzyska taką zgodę, pobyt osób z zewnątrz dozwolony jest tylko do godziny 21.00.
  3. Gość nie może bez zgody obiektu Drewniana Róża przyjmować na nocleg w obiekcie dodatkowych osób trzecich, które nie są objęte zakwaterowaniem w ramach pobytu. Każdy przypadek naruszenie zakazu, o którym mowa w zdaniu pierwszym upoważnia obiekt do naliczenia kary umownej w kwocie 500 zł w stosunku do każdej nieuprawnionej osoby i doby hotelowej, w której naruszenie nastąpiło.
 6. Korzystanie z obiektu:
  1. Podstawą zakwaterowania Gościa jest okazanie w recepcji obiektu Drewniana Róża dokumentu tożsamości z fotografią oraz podpisanie karty meldunkowej.
  2. Obiekt Drewniana Roża zastrzega sobie możliwość zmiany lokalizacji apartamentów/domków z zachowaniem ustalonego rodzaju i standardu zakwaterowania oraz przy dochowaniu wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i preferencjom Gości. Dokonana zmiana nie będzie podstawą do reklamacji lub zmiany ceny rezerwacji.
  3. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji w momencie zakwaterowania w obiekcie Drewniana Róża komplet kluczy, które zobowiązany jest zwrócić w dniu wyjazdu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek uiszczenia zryczałtowanej opłaty w wysokości 100 zł.
  4. Gość nie może przekazywać apartamentu oraz domków innym osobom nieobjętym rezerwacją, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
  5. Podczas przekazywania kluczy do apartamentów lub domków obsługa obiektu Drewniana Róża udzieli informacji odnoście obiektu, a także udzieli instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie apartamentów oraz domków. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym apartamentu oraz domku i urządzeń w nim się znajdujących.
  6. Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do apartamentu, domku równoznaczne jest z tym, że apartament oraz domek został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń Gościa.
  7. W okresie pobytu obsługa obiektu Drewniana Róża nie ma prawa bez zgody Gościa wchodzić do wynajętego apartamentu czy domku, a tym bardziej przemieszczania jego osobistych rzeczy. Prawo wejścia do wynajętego obiektu pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń bezpieczeństwa Gości, sprzątania lub w przypadku niestosowania się Gości do regulaminu apartamentu/domku.
  8. Sprzątanie oraz wymiana ręczników w apartamentach oraz domkach podczas pobytu Gości odbywa się na życzenie Gości.
  9. Wszelkie przedmioty ruchome znajdujące się na terenie obiektu Drewniana Róża, zwłaszcza wyposażenie apartamentów i domków, stanowią własność obiektu Drewniana Róża. Zabrania się zabierania jakichkolwiek rzeczy.
  10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w apartamentach i domkach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do apartamentów i domków łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
  11. Gość zobowiązany jest po każdorazowym opuszczeniu apartamentu lub domku do zabezpieczenia pomieszczeń przed osobami obcymi, zwłaszcza poprzez zamknięcie drzwi i okien.
  12. W trosce o środowisko i bezpieczeństwo obiektu zaleca się ograniczenie zużycia energii eklektycznej oraz wody.
  13. Poza nieznacznym przestawieniem mebli i wyposażenia nienaruszającym ich funkcjonalności i bezpieczeństwa korzystania, Gościom nie wolno dokonywać jakichkolwiek zmian w apartamentach i domkach, w tym w zakresie ich wyposażenia.
  14. Gość zobowiązany jest do dbania o udostępnioną mu infrastrukturę obiektu, zwłaszcza wynajmowany apartament lub domek, pozostawiając go w stanie niepogorszonym do stanu z chwili przekazania kluczy.
  15. Przedmioty pozostawione przez Gościa w obiekcie, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na koszt i ryzyko Gościa pod wskazany przez niego adres. W przypadku braku wskazania przez Gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tych rzeczy przez Gościa w ciągu 3 dni od daty wyjazdu z obiektu, obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych. Przechowania pozostawionych przedmiotów następuje na koszt i ryzyko właściciela. Ze względu na swoje właściwości artykuły spożywcze przechowywane będą przez okres 24 godzin po czym podlegać będą utylizacji.
  16. Strefa saun jest czynna codziennie w godzinach 16.00 – 22.00. W celu sprawdzenia dostępności oraz rezerwacji terminu prosimy o kontakt z recepcją obiektu. Strefa saun rezerwowana jest na wyłączność w godzinnych przedziałach czasowych. W związku z tym że oferta jest ograniczona ilościowo zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji . 
  17. Na terenie obiektu Drewniana Róża dopuszcza się parkowanie pojazdów w miejscu wyznaczonym do postoju pojazdów (parking niestrzeżony).
  18. Zabrania się rozpalania ognia, w tym w ramach ogniska lub grilla (bez wcześniejszego zgłoszenia w recepcji), z wyjątkiem miejsc wyznaczonych w tym celu przez obiekt Drewniana Róża.
  19. Wchodząc lub wychodząc z obiektu należy każdorazowo zamykać drzwi wejściowe.
  20. Gość zobowiązany jest do poszanowania zieleni na terenie obiektu Drewniana Róża, zwłaszcza nie uszkadzać drzew, krzewów, łąk kwietnych oraz nie zrywać bez zgody obsługi obiektu Drewniana Róża owoców i warzyw.
 7. Usługi i usługi dodatkowe:
  1. Obiekt Drewniana Róża świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem.
  2. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o niezwłoczne zgłaszanie zastrzeżeń personelowi obiektu Drewniana Róża, co umożliwi pracownikom reakcję i poprawę standardu świadczonych usług.
  3. W ramach obiektu Drewniana Róża możliwe jest skorzystanie z bogatej oferty usług dodatkowych, których zasady i warunki nieregulowane niniejszym regulaminem określone są w odrębnych cennikach i regulaminach.
 8. Zakaz palenia tytoniu:
  1. Na terenie obiektu Drewniana Róża obowiązuje zakaz palenia tytoniu i wyrobów podobnych.
  2. Wyjątkiem od zakazu palenia są miejsca wyznaczone przez obiekt Drewniana Róża (informacja dostępna w recepcji).
  3. Niestosowanie się do zakazu będzie skutkowało obowiązkiem zapłaty przez Gościa kary umownej w wysokości 500 zł za każdy ujawniony przypadek nieprzestrzegania zakazu przez Gościa lub osoby trzecie, za które ponosi on odpowiedzialności.
 9. Zwierzęta:
  1. Obiekt Drewniana Róża akceptuje pobyt w obiekcie zwierząt domowych, tj. psa lub kota. Pobyt zwierzęcia należy zgłosić na etapie rezerwacji.
  2. Pobyt zwierzęcia jest odpłaty w ramach opłaty jednorazowej zgodnej z aktualnym cennikiem dostępnym w obiekcie.
  3. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do:
 10. trzymania zwierzęcia w taki sposób, aby nie stanowił zagrożenia dla innych Gości i personelu
 11. prowadzenia zwierzęcia na uwięzi na terenie obiektu Drewniana Róża oraz do naprawy wszelkich szkód poczynionych przez zwierzę,
 12. niezwłocznego usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę.
  1. Przebywanie zwierząt w częściach gastronomicznych i SPA jest zabronione.
 13. Wyżywienie:
  1. Obsługa obiektu Drewniana Róża zapewnia transport śniadań w koszu pod drzwi na ustaloną godzinę.
  2. Istnieje możliwości zamówienia kolacji za opłatą zgodną z aktualnie obowiązującym cennikiem obiektu Drewniana Róża.
  3. W przypadku skorzystania z oferty gastronomicznej obiektu Drewniana Róża, Gość zobowiązany jest do informowania personelu obiektu Drewniana Róża o wszelkich przeciwskazaniach żywieniowych.
 14. Odpowiedzialność Gości:
  1. Na terenie obiektu Drewnianej Róży całkowitą odpowiedzialność za dzieci, młodzież do 18-tego roku życia oraz osoby niepełnosprawne ponoszą rodzice bądź opiekunowie. Za bezpieczeństwo dzieci w obiekcie oraz na terenie obiektu Drewnianej Róży odpowiadają rodzice lub opiekunowie dzieci.
  2. Gość dokonujący rezerwacji pobytu ponosi odpowiedzialność za wszelkie osoby objęte rezerwacją, zwierzęta oraz zachowanie osób trzecich przebywających w obiekcie jako osoby przezeń zaproszone, a nie objęte inną rezerwacją.
  3. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność obiektu Drewniana Róża zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszt szkody.
  4. Gość oraz osoby, za które ponosi on odpowiedzialność, zobowiązani są przestrzegać zasady bezpieczeństwa i przepisy prawa, a w szczególności: przepisy BHP, przepisy przeciwpożarowe, postanowienia niniejszego regulaminu, a w sytuacjach wyjątkowych zobowiązują się stosować do poleceń obsługi obiektu Drewniana Róża.
  5. W przypadku naruszenia Regulaminu obiektu Goście zostaną wymeldowani i będą musieli opuścić obiekt w trybie natychmiastowym. Dotyczy to szczególnie przypadków zakłócania ciszy nocnej i każdego innego zachowania, które uniemożliwia spokojny wypoczynek pozostałym Gościom. Wcześniejszy wyjazd Gościa z powodu naruszenia regulaminu nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane doby hotelowe.
 15. Odpowiedzialność Obiektu:
  1. Obiekt Drewniana Róża ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług w zakresie określonym przepisami Kodeksu Cywilnego, tj. art. 846 i nast. Kodeksu cywilnego.
  2. Gość powinien zawiadomić obsługę obiektu Drewniana Róża o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
  3. Obiekt Drewniana Róża odpowiada z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, cenne przedmioty, albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną wyłącznie, jeżeli przedmioty te zostaną oddane na przechowanie do depozytu w recepcji obiektu Drewniana Róża. Każdorazowe złożenie do depozytu wymaga sprecyzowania mienia i jego rzeczywistej wartości, która może podlegać weryfikacji obiektu Drewniana Róża przy obecności Gościa.
  4. Obiekt Drewniana Róża zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do depozytu Hotelowego przedmiotów o dużej wartości, znacznych kwot, przekraczających możliwość przechowania w depozycie obiektu.
  5. Pozostawienie rzeczy osobistych w pomieszczeniach wspólnych takich jak np. korytarz, sala klubowa, kameralne SPA następuje na własną odpowiedzialność Gościa.
  6. Obiekt Drewniana Róża nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych oraz żywych zwierząt.
 16. Reklamacje:
  1. Goście mają prawo do składania reklamacji dotyczących rezerwacji oraz pobytu w obiekcie Drewniana Róża.
  2. Reklamacja powinna zostać złożona w formie pisemnej lub w drodze wiadomości elektronicznej e-mail według aktualnych danych kontaktowych obiektu Drewniana Róża. W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki reklamacja powinna zostać złożona osobiście (w formie pisemnej) w recepcji obiektu Drewniana Róża.
  3. Reklamacja powinna być złożona niezwłocznie po zaistnieniu okoliczności, których ma ona dotyczyć.
 17. Postanowienia końcowe:
  1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  2. Obiekt Drewniana Róża zastrzega prawo do wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu z zastrzeżeniem, że do rezerwacji dokonanych przed zmianą regulaminu stosuje się wersję regulaminu obowiązującą w chwili złożenia rezerwacji przez Gościa.
  3. Data opublikowania aktualnego regulaminu to 15.11.2021

2.

Regulamin korzystania ze stawu kąpielowego

 

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze stawu kąpielowego zlokalizowanego na terenie obiektu pod nazwą „Drewniana Róża”, zlokalizowanym pod adresem ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice.
  2. Obiekt Drewniana Róża oraz staw kąpielowy pozostają pod zarządem „Luna Piotr Grodzki” (ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice NIP: 7162453445, REGON: 021185180).
  3. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby dokonujące rezerwacji lub przebywające na terenie obiektu Drewniana Róża. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zapoznaniem oraz akceptacją postanowień niniejszego regulaminu, stanowiącego integralną część umowy najmu, do której dochodzi w ramach potwierdzonej rezerwacji. Osoba dokonująca rezerwacji zobowiązana jest zapewnić przestrzeganie regulaminu przez osoby trzecie, które będą korzystać w ramach rezerwacji z obiektu Drewnianej Róży.
  4. Przed wejściem na teren obiektu Drewnianej Róży oraz rozpoczęciem korzystania ze stawu kąpielowego Goście muszą zapoznać się z niniejszym regulaminem oraz stosować się do niego podczas całego pobytu.
  5. Niniejszy regulamin pozostaje do wglądu w recepcji obiektu. Treść regulaminu została zamieszona przez obiekt Drewniana Róża na oficjalnej stronie internetowej obiektu pod adresem www.drewnianaroza.pl, w sposób, który umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie treści regulaminu za pomocą systemu teleinformatycznego, którym posługuje się obiekt Drewniana Róża.
 2. Godziny dostępności:

Staw kąpielowy czynny jest w miesiącach letnich od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08.00 – 22.00.

 1. Właściwości stawu:
  1. Głębokość stawu wynosi: część płytka – 0,4 m, część głęboka – 1,5 m.
  2. Staw jest szczelnie odizolowany od wód gruntowych, jest to rekreacyjny zbiornik wodny.
  3. Woda w stawie kąpielowym jest filtrowana i regenerowana metodami biologicznymi.
  4. Około połowy powierzchni zbiornika zajmuje strefa regeneracyjna – są to miejsca zagospodarowane roślinami, prosimy uszanować te miejsca, rośliny mają za zadanie czyścić wodę w stawie.
 2. Ogólne zasady:
  1. Wszyscy Goście znajdujący się na terenie stawu są zobowiązani do podporządkowania się poleceniom personelu obiektu Drewnianej Róży. Goście naruszający zasady określone w regulaminie korzystania ze stawu i nie reagujący na polecenia personelu mogą zostać zobowiązani do opuszczenia obiektu Drewnianej Róży w ramach natychmiastowego wymeldowania z obiektu z winy Gości.
  2. Zabrania się stwarzania sytuacji niebezpiecznych, w tym w szczególności wpychania do wody, skakania, biegania, niszczenia tarasu lub innych elementów stawu, wchodzenia do strefy regeneracyjnej (część z roślinnością wodną).
  3. Osoby o niestabilnym stanie zdrowia mogą korzystać ze stawu tylko pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności i po skonsultowaniu się wcześniej ze swoim lekarzem.
  4. Pływanie zwierząt w stawie kąpielowym jest całkowicie zabronione. Po drugiej stronie domków znajduje się dziki staw przeznaczony do kąpieli zwierząt.
  5. Zabrania się wnoszenia na teren stawu szklanych pojemników, ostrych narzędzi i przedmiotów niebezpiecznych.
  6. Zabrania się wnoszenia i spożywania alkoholu, leków psychotropowych i narkotyków na teren stawu. Osoby znajdujące się pod wpływem tych lub innych środków odurzających mają zakaz wstępu na teren stawu. Nieprzestrzeganie zakazów skutkuje wyproszeniem Gości z obiektu.
  7. W okresie zimowym wchodzenie na teren stawu jest zabronione niezależnie od grubości pokrywy lodowej.
  8. Kąpielisko nie jest kąpieliskiem strzeżonym. Korzystania z kąpieliska możliwe jest na wyłączną odpowiedzialność Gości i osób mu towarzyszących. Obiekt Drewniana Róża nie ponosi odpowiedzialność ze ewentualne szkody spowodowane korzystaniem z kąpieliska, z wyjątkiem szkody wyrządzonej wskutek umyślnej winy personelu obiektu Drewniana Róża.
  9. Ze względu na bezpieczeństwo osób kąpiących się zaleca się wzajemną obserwację, a w razie potrzeby udzielenie pomocy
 3. Dodatkowe akcesoria dla gości:
  1. Goście mają zapewnione dodatkowe ręczniki do kąpieli w stawie (w okresie letnim). Ręczniki kąpielowe o szarym kolorze znajdują się w apartamencie i domku.
 4. Osoby nieletnie i niepełnosprawne:
  1. Staw jest obiektem niestrzeżonym, dlatego osoby nieletnie i niepełnosprawne muszą przebywać pod opieką dorosłych lub swoich opiekunów.
  2. Dzieci do 18-go roku życia oraz osoby niepełnosprawne mogą przebywać na terenie stawu wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna, całkowicie odpowiedzialnego za dziecko lub osobę niepełnosprawną przez cały czas przebywania na terenie obiektu Drewnianej Róży.
 5. Zasady higieny:
  1. Każdy użytkownik stawu kąpielowego jest zobowiązany do umycia całego ciała przed wejściem do stawu.
  2. Zabrania się korzystania ze stawu osobom z uszkodzoną skórą, grzybicą, ranami, skaleczeniami, chorobami zakaźnymi oraz chorobami mogącymi stwarzać ryzyko zachłyśnięcia, w tym w szczególności padaczką i zaburzenia równowagi.
  3. Zabrania się kąpieli nago. Goście korzystający ze stawu w tym dzieci powyżej 2 lat, powinny mieć na sobie odpowiedni strój kąpielowy zasłaniający wszelkie intymne części ciała.
  4. Zabrania się wrzucania do stawu jedzenia i jakichkolwiek innych przedmiotów, w tym kamieni ze ścieżek, które mogłyby zanieczyścić wodę.
 6. Postanowienia końcowe:
  1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się postanowienia ogólnego regulaminu rezerwacji i zasad pobytu w obiekcie Drewniana Róża oraz przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

3.

Regulamin sprzedaży i korzystania z Voucherów

 

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Niniejszy Regulamin określa zasady sprzedaży i realizacji Voucherów w ramach działalności obiektu Drewniana Róża, zlokalizowanego pod adresem ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice.
  2. Wystawcą Voucherów jest obiekt Drewniana Róża, pozostający pod zarządem „Luna Piotr Grodzki” (ul. Sudecka 24, 58-573 Piechowice - Michałowice, NIP: 7162453445, REGON: 021185180, e-mail rezerwacje@drewnianaroza.pl, tel. +48 757 612 156).
  3. Uprawnionego oznacza osoba fizyczna lub prawna nabywająca (Nabywca) od Wystawcy Voucher.
  4. Wystawca posiada w swej ofercie następujące rodzaje voucherów:
 1. Voucher Kwotowy – voucher pokrywający część kosztów pobytu i usług dodatkowych związanych z pobytem w obiekcie Drewniana Róża do kwoty określonej w treści Vouchera,
 2. Voucher Pobytowy – voucher służący sfinansowaniu podstawowych koszów pobytu w obiekcie Drewniana Róża przez liczbę dób hotelowych oraz w ramach rodzaju zakwaterowania określonych w treści Vouchera.
  1. Każdy z Voucherów posiada swój indywidualny numer identyfikacyjny.
  2. Wszystkie Vouchery są ewidencjonowane przez Wystawcę.
  3. Termin ważności znajduje się na Voucherze, jesli nie ma na nim terminu ważności Voucher jest ważny ( mozna go wykorzystać) 365 dni od daty zaksięgowania płatności za niego na naszym koncie. Data ważności Vouchera nie podlega przedłużeniu. Vouchery mogą przewidywać ograniczenia w zakresie dostępności terminów, w szczególności ograniczenia, co do pobytu w obiekcie Drewniana Róża w terminach:   *  w okresach FERII  ZIMOWYCH   I  WAKACJI  obowiązują ceny Piątek - Niedziela 
    * APARTAMENTY: Świerk, Jałowiec,Cis - pobyty 7 noclegów piątek - piątek 
    * APARTAMENTY: Cedr, Szyszka, Jodła, Modrzew, Limba - pobyty 7 noclegów sobota - sobota
    * Domki - pobyty 7 noclegów niedziela- niedziela , tzw. „długich weekendów”, świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Nowego Roku, świąt Wielkanocnych. Długi weekend to określenie weekendu, gdy dzień bezpośrednio sąsiadujący z sobotą i niedzielą jest również wolny od pracy, najczęściej z racji przypadającego, w tym okresie dnia ustawowo wolnego od pracy.
  4. Wraz z nabyciem Vouchera Nabywca oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu, akceptuje w całości postanowienia regulaminu oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
  5. Wraz z otrzymaniem Vouchera Uprawniony oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu, akceptuje w całości postanowienia regulaminu oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
  6. Niniejszy regulamin stanowi integralną część każdego zamówienia na zakup Vouchera przez Nabywcę.
  7. Niniejszy regulamin pozostaje do wglądu w recepcji obiektu. Treść regulaminu została zamieszona przez obiekt Drewniana Róża na oficjalnej stronie internetowej obiektu pod adresem www.drewnianaroza.pl, w sposób, który umożliwia pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie treści regulaminu za pomocą systemu teleinformatycznego, którym posługuje się obiekt Drewniana Róża.
 3. Zasady nabycia Vouchera:
  1. Voucher można nabyć w obiekcie Drewnianej Róży bądź za pomocą środków porozumiewania się na odległość, na podstawie uprzednio złożonego zlecenia, szczegółowo określonego w ramach punktu 3.
  2. W przypadku Vouchera pobytowego Wystawca określi w treści Vouchera ilość opłaconych w ramach Vouchera dób hotelowych oraz rodzaj zakwaterowania bądź wysokość kosztów pobytu jakie pokryje dany Voucher. Nabywca oświadcza, że wie, że zamówienia Vouchera pociąga za sobą obowiązek zapłaty.
  3. Wystawca doręczy Voucher w formie elektronicznej na adres e-mail wskazany w ramach zamówienia lub w formie papierowej na adres wskazany w ramach zamówienia.
  4. Nabywca zobowiązuje się do zapłaty za Voucher w kwocie równej wartości Vouchera zgodnie z aktualnym cennikiem Wystawcy.
  5. Wystawca udokumentuje każdą transakcję zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku woli udokumentowania transakcji fakturą VAT należy w momencie rezerwacji zgłosić ten fakt i podać dane nabywcy. Chęć otrzymania faktury VAT należy zgłosić przed zakończeniem transakcji płatności. Po zamknięciu transakcji paragonem nie jest możliwe wystawienie faktury sprzedaży.
 4. Nabycie Vouchera na odległość przez konsumenta:
  1. Wystawca umożliwia zakup Voucherów pozostających w jego ofercie z pośrednictwem zautomatyzowanego systemu internetowego dostępnego na stronie www.drewnianaroza.pl. Zasady i sposób działania automatycznego systemu określa zewnętrzny dostawca usług w ramach funkcjonalności i dostępnego regulaminu systemu.
  2. W przypadku wyrażenia przez Nabywcę woli zawarcia umowy kupna Vouchera na odległość Wystawca informuje Nabywcę, o łącznej kwocie na jaką będzie opiewać Voucher oraz rodzaju świadczeń z nim związanych wraz z ewentualnymi kosztami dostawy Vouchera do Nabywcy lub Uprawnionego.
  3. Złożenie zamówienia następuje poprzez wypełnienie obowiązkowych formularzy w zautomatyzowanym internetowym systemie zamówienia oraz akceptacji warunków transakcji następującej poprzez zobowiązanie do zapłaty za pomocą przycisku „Płacę Teraz”, który to jest równoważny z zamówienie z obowiązkiem zapłaty
  4. Płatności realizowane są bezpośrednio w trakcie procesu rezerwacji online przy użyciu płatności elektronicznych, nie później jednak niż w terminie 5 dni od daty złożenie zamówienia na Voucher. Brak zapłaty w terminie skutkuje wygaśnięciem zamówienia.
  5. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia Wystawca niezwłocznie potwierdza zawarcie umowy na odległość oraz jej warunki, przystępując do realizacji zamówienia i wydania Vouchera.
  6. Wystawca doręczy Voucher w formie elektronicznej na adres e-mail wskazany w ramach zamówienia lub w formie papierowej na adres wskazany w ramach zamówienia, niezwłocznie po otrzymaniu płatności.
  7. Nabywcy przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, w terminie 14 dni bez podawania przyczyny oraz ponoszenia dodatkowych kosztów, zawiadamiając o tym Wystawcę na adres firmy lub na adres rezerwacja@drewnianaroza.pl wraz z okazaniem dowodu zakupu. W celu odstąpienia od umowy Nabywca może złożyć oświadczenie na wzorze oświadczenia dostępnym pod adresem https://www.uokik.gov.pl/download.php?id=1216.
  8. W przypadku skutecznego i zgodnego z przepisami prawa odstąpienia od Umowy umowę uważa się za niezawartą, a Voucher zostanie anulowany.
  9. Wystawca niezwłocznie przesyła Nabywcy potwierdzenie odebrania oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży, na wskazany przez Nabywcę adres e-mail z informacją o anulowaniu Vouchera.
  10. Bieg terminu, o którym mowa w pkt 3.7 rozpoczyna się od daty doręczenia Vouchera Nabywcy lub Uprawnionemu (stosownie do polecenia w zamówieniu).
  11. Nabywca może odstąpić od umowy, składając Wystawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy, przed upływem terminu do odstąpienia.
  12. Zwrot płatności nastąpi nie później niż w terminie 14 dni, od daty otrzymania przez Wystawcę oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
  13. Wystawca dokonuje zwrotu płatności, przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Nabywca, chyba że Nabywca wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu.
  14. Prawo do odstąpienia nie przysługuje w przypadku wykonania usługi przez Wystawcę oraz w przypadku zakupu Vouchera w obiekcie Drewnianej Róży.
  15. Uprawnienie do odstąpienia od umowy zawartej na odległość przewidziane jest dla Nabywcy, któremu przysługuje status konsumenta. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
  16. Regulacje dotyczące konsumenta zawarte w niniejszym regulaminie, stosuje się także odpowiednio do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 5. Zasady korzystania:
  1. Voucher może zostać zrealizowany przez Uprawnionego lub innego posiadacza, który objął Voucher w posiadanie za zgodą Uprawnionego, w ramach obiektu Drewniana Róża, zlokalizowanego pod adresem ul. Sudecka 24, 58-573 Piechowice - Michałowice.
  2. W przypadku Vouchera pobytowego Wystawca określi w treści Vouchera ilość opłaconych w ramach Vouchera dób hotelowych oraz rodzaj zakwaterowania bądź wysokość kosztów pobytu jakie pokryje dany Voucher.
  3. Wystawca nie ponosi odpowiedzialności za utracenie lub uszkodzenia Vouchera, od daty jego przekazania Nabywcy lub Uprawnionemu.
  4. Nabycie vouchera nie oznacza rezerwacji wybranych usług w obiekcie Drewniana Róża oraz nie uprawnia do wstępu poza kolejnością.
  5. Uprawniony z Vouchera jest zobowiązany do uprzedniej rezerwacji pobytu na zasadach ogólnych w obiekcie Drewniana Róża osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail. Ze względu na obsługę Vouchera wyłączona jest możliwość rezerwacji pobytu za pośrednictwem zautomatyzowanego systemu rezerwacji na stronie internetowej obiektu Drewniana Róża, dostępnego pod adresem www.drewnianaroza.pl,
  6. Podstawą do wykonania usługi przez Wystawcę jest uprzednie okazanie Vouchera lub podanie numeru Vouchera.
  7. Voucher może być zrealizowany zgodnie z zakresem określonym w treści Vouchera lub do kwoty podanej na Voucherze na zakup pobytu lub usług:
 6. Voucher kwotowy powoduje obniżenie ceny łącznego pobytu i dodatkowych usług o kwotę brutto na jaką został wystawiony voucher. W przypadku Vouchera kwotowego Uprawnionemu nie przysługuje prawo do otrzymania zwrotu reszty, w przypadku niewykorzystania całej kwoty, na jaką wystawiony został Voucher. W przypadku, gdy cena za usługę przewyższa wartość Vouchera Uprawniony lub inny posiadacz Vouchera jest zobowiązany do zapłaty różnicy według aktualnego cennika pobytu w obiekcie Drewniana Róża.
 7. Voucher pobytowy powoduje pokrycie całości kosztów podstawowych pobytu przez liczbę dób hotelowych i rodzaju zakwaterowania określonego w treści Vouchera. W przypadku Vouchera pobytowego Uprawnionemu nie przysługuje prawo do otrzymania zwrotu równowartości niewykorzystanego okresu pobytu objętego. W przypadku, gdy okres pobytu przewyższa liczbę dni określoną w treści Vouchera Uprawniony lub inny posiadacz Vouchera jest zobowiązany do zapłaty różnicy według aktualnego cennika pobytu w obiekcie Drewniana Róża.
  1. Voucher musi być zrealizowany jednorazowo i w całości.
  2. Wystawca ma prawo odmówić realizacji Vouchera w następujących przypadkach:
 1. upływ terminu ważności Vouchera,
 2. uszkodzenie Vouchera uniemożliwiające odczytanie indywidualnego numeru identyfikacyjnego,
 3. nie dokonano uprzednio rezerwacji, zgodnie z treścią pkt 2.4.
  1. Realizacja Vouchera przez posiadacza (okaziciela) będzie stanowiła ważną transakcję nawet w wypadku, gdy posiadacz (okaziciel) wejdzie w posiadanie Vouchera w sposób nieuprawniony.
  2. Osoba wykorzystująca Voucher w ramach pobytu w obiekcie Drewnianej Róży podlega prawom i obowiązkom określonym w ramach aktualnie obowiązującego ogólnego regulaminu rezerwacji i pobytu w obiekcie Drewnianej Róży.
 4. Reklamacje:
  1. Wszelkie reklamacje związane z Voucherem, z wyłączeniem reklamacji usług zrealizowanych za Voucher (które to podlegają regulacji ogólnego regulaminu rezerwacji i zasad pobytu w obiekcie Drewniana Róża), będą rozpatrywane przez Sprzedawcę, w terminie 14 dni od dnia złożenia pisemnej reklamacji przez Nabywcę lub Uprawnionego z Vouchera bądź jego uprawnionego posiadacza. Reklamacje należy zgłaszać na adres obiektu Drewniana Róża.
  2. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, w szczególności z procedur mediacyjnych zapewnianych przez wojewódzkie inspektoraty Inspekcji Handlowej lub stałe polubowne sądy konsumenckie działające przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej. Więcej informacji dostępnych jest na stronach internetowych rzeczników konsumentów lub inspekcji handlowej. Ponadto spory z udziałem Konsumentów mogą być rozwiązywane pozasądowo poprzez platformę internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami dostępnej pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/
  3. Poddanie sporu pozasądowej metodzie rozstrzygnięcia wymaga w każdym przypadku zgody obu stron.
 5. Postanowienia końcowe:
  1. Voucher w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, w tym nie jest kartą płatniczą.
  2. Za utratę Vouchera po jego dostarczeniu przez Sprzedawcę odpowiedzialny jest odpowiednio Nabywca, Uprawniony lub Posiadacz Vouchera. W przypadku utraty Vouchera Klientowi lub Posiadaczowi przysługuje prawo do realizacji usługi pod warunkiem okazania dowodu zakupu Vouchera.
  3. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
  4. Obiekt Drewniana Róża zastrzega prawo do wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu z zastrzeżeniem, że do Voucherów, których zakupu dokonano przed zmianą regulaminu stosuje się wersję regulaminu obowiązującą w chwili złożenia zakupu Vouchera przez Nabywcę.
  5. Data opublikowania aktualnego regulaminu to 15.11.2021

4.

Zasady gromadzenia, przetwarzania o wykorzystywania danych osobowych

 

 1. Stosownie do art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)(Dz. Urz. UE L 119 z 04 maja 2016 r., str. 1 – „RODO”) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest zarządca obiektu Drewniana Róża w osobie Piotra Grodzkiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Luna Piotr Grodzki” (ul. Sudecka 24, 58-573 Michałowice, NIP: 7162453445, REGON: 021185180)
 2. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail rezerwacje@drewnianaroza.pl lub telefonicznie pod numerem tel. +48 757 612 156.
 3. Wykorzystanie pozyskanych danych jest niezbędne w celu realizacji praw i obowiązków, tak obiektu Drewniana Róża jak i Państwa, związanych z wykonaniem zawartej pomiędzy stronami umowy, w tym w szczególności:
 1. obsługi rezerwacji,
 2. wykonania obowiązków wynikających z umowy zawartej z obiektem,
 3. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa,
 4. realizacji działań marketingowych,
 5. badania satysfakcji klientów,
 6. zapewnienia bezpieczeństwa mienia i pracowników hotelu (w tym monitoring wizyjny),
 7. komunikacji z klientami i kontrahentami,
 8. realizacji usług hotelarskich typu SPA,
 9. dostosowania usług obiektu do specyficznych wymagań gościa,
 10. ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
 11. dokumentowania przebiegu udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy przez ratownika, w szczególności podczas aktywnego spędzania czasu;
 1. Przetwarzamy Państwa dane osobowe zebrane w ramach rezerwacji, zamówień oraz realizacji pobytów i świadczenie usług dodatkowych w sposób gwarantujący zabezpieczenie przed ich bezprawnym rozpowszechnianiem. W obiekcie obowiązuje polityka bezpieczeństwa danych osobowych oraz mechanizmu kontroli i zabezpieczenia Państwa danych.
 2. Zebrane dane będziemy przetwarzać tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów w jakich zostały pozyskane, podstawę którą stanowi:
 1. zawarcie i realizacja umowy z obiektem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
 2. wykonanie obowiązków wynikających z przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO),
 3. zgoda, w zakresie danych, które nie są niezbędne do zawarcia i realizacji umowy z obiektem, w szczególności w zakresie działań marketingowych i komunikacji z klientami i kontrahentami (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
 4. wyraźna zgoda w przypadku przetwarzania danych o stanie zdrowia gościa obiektu (art. 9 ust. 2 lit. a RODO),
 5. prawnie uzasadniony interes hotelu w zakresie badania satysfakcji klientów, zapewnienia bezpieczeństwa mienia i pracowników obiektu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
 6. ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f i art. 9 ust. 2 lit. f RODO);
 1. Powierzamy dalsze przetwarzanie danych podmiotom trzecim, wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji obowiązków ustawowych oraz niezbędnym do wykonywania umów i prawnie chronionych interesów obiektu, w tym w szczególności:
 1. podmiotom, którym obiekt zleci usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. realizatorzy usług informatycznych, biuro rachunkowe, kancelaria prawna oraz firmy, organy i instytucje, do których w Państwa imieniu i na Państwa życzenie obiekt będzie kierował korespondencję lub zapytania, np. firmy transportowe,
 2. organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w tym sądom i innym organom administracji publicznej.
 1. Państwa dane będą przetwarzane i przechowywane przez okres niezbędny do wykonywania umowy oraz przez czas przedawnienia wszelkich roszczeń związanych z umową, jak również zgodnie z terminami archiwizacji regulowanymi przepisami prawa, w tym w szczególności przez okres pełnych 6 lat co wynika z przedawnienia roszczeń zgodnie z Kodeksem Cywilnym, a w przypadku danych przetwarzanych wyłącznie na podstawie zgody do momentu cofnięcia tej zgody. Dane przetwarzane w ramach systemu monitoringu hotelu będą przechowywane przez okres do 3 miesięcy, natomiast w przypadku badania satysfakcji klientów do momentu zgłoszenia przez klienta sprzeciwu.
 2. Umożliwiamy dostęp do treści zebranych na Państwa temat danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, zapewnia prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, z zastrzeżeniem przetwarzania danych w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub w celu koniecznym do realizacji umowy.
 3. Nie przekazujemy Państwa danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, z wyjątkiem organów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
 4. Przetwarzane dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym decyzji będącej wynikiem profilowania.
 5. W celach jakości i swobody odbiorców naszych usług informujemy, że wejście przez Państwa na teren imprezy zamkniętej organizowanej w ramach obiektu Drewniana Róża, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Państwa zgody na utrwalanie, przechowywanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie przez obiekt oraz organizatora imprezy jego wizerunku utrwalonego na terenie imprezy zamkniętej, za pomocą dowolnej techniki, do celów produkcyjnych, sprawozdawczych, dokumentacyjnych, promocyjnych oraz reklamowych na wszelkich polach eksploatacji, w szczególności wprowadzania i publikowania do komputera oraz emisji w systemie teleinformatycznym (Internet), zwielokrotniania i rozpowszechniania techniką drukarską w prasie, odtworzenia, nadawania i reemitowania za pomocą telewizyjnej sieci cyfrowej lub naziemnej oraz rozpowszechniania w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym (outdoorA).
 6. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale w zakresie w jakim przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zawarcia i realizacji umowy z obiektem, konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości zawarcia umowy z obiektem.
 7. Jeśli uznają Państwo, że pomimo podejmowanych przez nas działań i starań dane są przetwarzane w sposób niewłaściwy lub niezgodny z prawem przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zdjęcia

Przekonaj sie do nas

Zaplanuj pobyt

Zobacz jak dojechać!
Rezerwacja e-mail zadzwoń
Facebook
Instagram
Tripadvisor
przewodnik po okolicy