Szybki kontakt: rezerwacja@drewnianaroza.pl      +48 75 76 12 156

Nasi przyjaciele

Huta Julia - Huta Szkła Kryształowego Julia to prestiżowa marka obecna na światowych rynkach od prawie 200 lat. Gorąco polecamy warsztaty dla dzieci i dorosłych. Bilety dostępne w Drewnianej Róży w atrakcyjnych cenach.

Teatr Nasz – zaprzyjaźniona Kraina Dobrego Humoru ;-) Jadwiga i Tadeusz Kutowie - gościnni, profesjonalni, niebanalni. Zbudowali budynek teatru, hotel na 40 miejsc oraz restaurację. Na wszystko zarabiając sztuką. Żyją z pasją, tworzą z pasją i tak przyjmują swoich Widzów, Gości – naszym zdaniem obowiązkowy punkt programu podczas pobytu w Karkonoszach.

Spa - jedyny właściwy organizator eventów, wyjazdów motywacyjnych, konferencji i szkoleń biznesowych.

W drzewach – doskonała alternatywa dla wszystkich szukających wygody, spokoju komfortowych warunków kilka metrów nad ziemią. Wspaniali ludzie wychodzący naprzeciw marzeniom wielu z nas...

Apartamenty Malinka – jeśli Góry to Karkonosze a jeśli nie to polecamy Beskidy przestronne apartamenty w górach – nowocześnie urządzone, oryginalne wnętrza polecamy ;-)

Dominikę i Szymona spotkaliśmy na swojej drodze kilka lat temu. Doświadczyliśmy ich magicznego dotyku i gorąco polecamy - przedawkować się nie da ;-)